Prihlás sa do nášho tímu ambasádorov ešte dnes Mám záujem

Vernostný program

T4F Club

Top4Fitness Club je tvoja vstupenka do vybranej spoločnosti športovcov a práve teraz ťa pozývame, aby si si túto starostlivosť začal užívať. Pokračuj ďalej a vitaj v klube.

Ako to funguje? Jednoducho! Zaregistruj sa do Top4Fitness Club a uži si špeciálnu zľavu, ktorá platí aj na zľavnené produkty. Po registrácii a prihlásení ti v tvojom profile v sekcii Moje zľavové kódy bude svietiť aktívny kupón a takmer všetky ceny na našom e-shope budeš mať nižšie.

To ale nie je všetko. Členovia klubu zbierajú body, ktoré im odomknú množstvo ďalších výhod, ako je prednostný prístup k exkluzívnym modelom, ešte vyššie zľavy či dokonca poštovné zadarmo na všetky objednávky. Tieto výhody môžeš využívať po dosiahnutí úrovní Basic, Pro a Gold – na každej z nich ťa čakajú aj vouchere na 10, 20 a 30 €. Dávaj si ale pozor. Rovnako, ako tvoja forma, ani úroveň v Top4Fitness Club nevydrží bez práce naveky. Každý mesiac o malú časť svojich bodov prídeš, preto nezabudni zbierať nové.

T4F Club


Prečo sa stať členom? Dáme ti hneď niekoľko dobrých dôvodov:

  • Získaš dodatočnú zľavu 5% z aktuálnych e-shopových cien na každý nákup na Top4Fitness.sk platnú takmer na celý sortiment.
  • Získaš prednostný prístup k exkluzívnym novinkám a limitovaným produktom a budeš tak mať väčšiu šancu, že ti neutečie tvoja veľkosť.
  • Špeciálne akcie a zľavy len pre členov klubu

Ako sa zaregistrovať do Top4Fitness Club?

Jednoduchšie to byť nemôže, stačí se rovno zaregistrovať na tejto stránke cez tlačidlo "Chcem do klubu".

Ako uplatním členskú zľavu 5%?

Zľavu ti automaticky priradíme k emailu, ktorým si registrovaný do Top4Fitness Club. To, že je zľava aktívna, potom sám uvidíš vo svojom zákazníckom profile na Top4Fitness.sk v sekcii "Moje zľavové kódy". Takmer všetky produkty tak budeš mať za klubovú cenu a to sa vždy hodí, nie?