TOP 12 batohov a tašiek

TOP 12 batohov a tašiek

16. 8. 2021 2 min. čítania

Chcete niečo na chrbát, ale neviete, ako si z toho veľkého množstva vybrať? Tak to ste tu správne! Vyberte si batoh do mesta, do gymu či športovú tašku. Niečo pre každého.

TOP 12 batohov a tašiek

batohyspace

Potrebuješ univerzálnu tašku a batoh, ktorým v meste hanbu neutrhneš a zároveň bude kompaktný a praktický? Taký je väčšinou vybavený oddelenou ochranou časťou na notebook, je veľmi pohodlný a môže z neho byť aj parťák na cestovanie.

  • Náš Eco tip: Batoh adidas TIRO,  ktorému rozhodne nie je planéta ukradnutá! Je z časti vytvorený z recyklovaných plastov zozbieraných na plážach pred tým, než znečistia oceán.

Radšej oddeľuješ svoj dennodenný život s tým aktívnym? Športové tašky sú vhodné na akýkoľvek šport, pretože sú veľmi priestranné, viacúčelové a niektoré sú aj opatrené vodeodolným zvrškom, takže môžeš ísť trénovať za akéhokoľvek počasia. Dámy určite ocenia tašku menšiu, organizovanejšiu a elegantnejšiu.

Iste potešíme aj priaznivcov prázných rúk čiže milovníkov batohov, predovšetkým tých do gymu. pýšia sa oddelenou kapsou pre špinavé prádlo alebo topánky. Sú jednoduché so zaručeným rýchlym prístupom ku všetkým veciam.

Máš jasnejšie?


RECENZIE