Reebok v hlavnej úlohe. Aké tenisky zvoliť na Cross Training, Les Mills alebo beh?

Reebok v hlavnej úlohe. Aké tenisky zvoliť na Cross Training, Les Mills alebo beh?

29. 11. 2021 5 min. čítania

Kvalita a prepracovaný design je vidieť na prvý pohľad. Čo je ale ešte viac ako to? Flexibilita a komplexnosť. Správne tenisky sú základom dobrého tréningu, preto Reebok vyvinul niekoľko druhov tenisiek, ktoré sú prispôsobené daným športom a potrebám športovcov. Vyber si tie svoje a makaj naplno!

Cross Training

Tento intenzívny typ tréningu vyžaduje komplexnú tenisku, v ktorej sa budeš cítiť dobre a zároveň ti poskytne dostatočnú podporu. Preto Reebok vyvinul tenisku Nano X1, ktorá je vhodná na všetky disciplíny Cross Trainingu. Ľahká a flexibilná teniska s odolnou podrážkou, ktorá sa prispôsobí každej záťaži a zvládne vzpieranie, angličáky aj šplh na lane!

Top4Fitness tip: orientuješ sa vo svete Cross Trainingu a hovorí ti niečo meno Rich Froning? Potom je tu pre teba teniska Reebok Nano X1 Froning, ktorá je navrhnutá priamo týmto obdivuhodným športovcom. Vyskúšaj novú generáciu obľúbených Nano a trénuj ako šampión!

Shoes_NanoX1_FroningBoty Reebok Nano X1 Froning

Les Mills

Celosvetovo známe cvičenie, ktoré sa skladá z niekoľkých odlišných programov. Líšia sa medzi sebou intenzitou, náročnosťou a sám/-a si vyberieš, aký program je pre teba to pravé. Nájdeš tu silové, kondičné alebo vytrvalostné cvičenia, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pokročilých. Zaobstarajte si Reebok Nano X1 Les Mills, ktoré sú určené priamo na to! A o aké druhy cvičení ide?

  • BODYPUMP® - silový a vytrvalostný program u ktorého si poriadne makneš
  • BODYATTACK® - akčný a rýchly program, obsahujúci drepy, skoky a atletické pohyby
  • BODYCOMBAT® - kardio program obsahujúci prvky z boxu a kickboxu, bezkontaktný
  • BODYBALANCE® - pokojný, ale zároveň flexibilný program, ktorý spája preťahovanie, jogu a pilates
  • BODYJAM® - baví ťa tanec? Skús BODYJAM®, ktorý ťa roztancuje a rozvlní do pohody
  • CXWORX® - 30 minút dlhý (alebo krátky?) tréning zameraný na brušné a sedacie svaly
  • GRIT® - 30 minút dlhý, vysoko intenzívny, intervalový tréning
  • LES MILLS TONE® - silový a kondičný program

LesMilss_BodyCombat_program
Les Mills - BODYCOMBAT® program

Gym

Na návštevy posilňovne odporúčame tenisku zo série Reebok Flexagon. Pohodlná pena MemoryTech vo vnútri tenisky zaistí pohodlie a povrch z ľahkej sieťoviny zaručí priedušnosť a vzdušnosť. Na skupinové lekcie a vysoko intenzívne cvičenie (HIIT) je ideálna ľahká a priedušná teniska Reebok HIIT TR, ktorá stimuluje klímu vo vnútri tenisky. Vykroč z komfortnej zóny v komfortnej teniske!

Vzpieranie

Aj vzpierači si prídu na svoje. Tenisky Reebok Legacy Lifter II ponúka vďaka vyvýšenej päte stabilitu a podporu, ktorá je pri zdvíhaní ťažkých váh nenahraditeľná. Podrážka z gumovej gumy ťa podrží pri pohybe a technológia Exoframe skvele upevní pätu.

Beh

Rozmýšľaš, aké bežecké tenisky zaobstaráš a beháš prevažne na tvrdšom povrchu? Máme pre teba ideálnu voľbu! Vďaka Reebok Floatride Energy 3.0 Adventure budeš rýchlejší ako inokedy. Neutrálny došľap, masívna podrážka z karbónovej gumy a medzipodrážka z peny ti poskytne komfort pri každom došľape.

Reebok_runningNa behy po tvrdom povrchu zvoľ Reebok Floatride Energy 3.0 Adventure

Voľný čas

Tenisky a streetwear je niečo, čo Reebok skutočne vie. Voľnočasová kolekcia Reebok Classic spája dohromady minimalizmus, pohodlie a štýl. Nájdeš tu niekoľko modelov, z ktorých si vyberieš presne podľa svojich preferencií. Od bielych klasík, až po originálne limitované edície.

Nech sa chystáš na akýkoľvek šport, Reebok je pripravený tvoj výkon posunúť opäť o kus ďalej. Už niekoľko rokov patrí medzi obľúbencov v športovom svete. Svoje miesto si získal ako u profesionálnych športovcov, tak u ľudí, ktorí športujú pre radosť. Nerobí rozdiely, pretože každý si zaslúži makať naplno!


NOVINKY RECENZIE