Zľavy až 70 %! Garancia doručenia do Vianoc.Nakúp teraz
Kolekcia Reebok Modern Safari - Prebuďte svoju ženskú energiu

Kolekcia Reebok Modern Safari - Prebuďte svoju ženskú energiu

31. 7. 2022 2 min. čítania

Obľúbená športová značka Reebok predstavuje novú kolekciu výlučne pre ženy - Reebok Modern Safari.

Ženy v hlavnej úlohe

Ženy, dievčatá, bežci, športovci. Všetky sú to úžasné bytosti. A práve ženy chce Reebok touto kolekciou podporiť a prinútiť ich k pohybu. Pohyb, ktorý si sami zamilujú. Či už ide o chôdzu, silový tréning, skupinové lekcie v posilňovni alebo len každodenné nosenie. Je to na vás! Dajte priechod svojej ženskej sile s kolekciou Modern Safari. Čo v ňom môžete očakávať?

  • Na fyzickú aktivitu - legíny, šortky, športové podprsenky
  • Na bežné nosenie - mikiny, tepláky

Kolekcie Reebok Modern Safari

Reebok Modern Safari

Prečo si vybrať model Reebok Modern Safari?

  • Zvieracie vzory - kolekcia je inšpirovaná leopardími vzormi, ktoré vystihujú ženskú prirodzenosť - silu, divokosť a eleganciu. Každá žena môže byť tým, čím chce byť, len si musí veriť a ísť za svojimi snami a cieľmi. Poďme do toho spoločne s Reebokom a Top4Fitness!
  • Funkčnosť a pohodlie - Pohodlný strih z funkčného materiálu, ktorý vám umožní naplno využiť svoj potenciál aj počas vysoko intenzívneho tréningu. Vysokokvalitné diely, ktoré odvádzajú pot, zostávajú na svojom mieste a neškrtia.
  • Farby - béžová a čierna pre milovníkov klasiky a minimalizmu. Modrá a červená pre ženy, ktoré chcú byť videné na prvý pohľad.

Športová obuv

Kolekcia Modern Safari potrebuje obuv, ktorá je všestranná, pohodlná a vhodná na tréningy s vysokou intenzitou. Práve preto je tu Reebok HIIT 2.0 - designová športová obuv, na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť.

Reebok_HIIT_2.0

 

Ukážte svojho divokého a neskrotného ducha v kolekcii Modern Safari a staňte sa tým, čím chcete byť! 


K dispozícii v Top4Fitness.