SUMMER SALE - Ušetri až 60 % na vybraných produktoch Nakupuj
Nike SuperRep rodina

Nike SuperRep rodina

5. 1. 2021 6 min. čítania

Jedna značka, jedna rodina, päť rôznych tenisiek pre rôzne cvičenia. Aké si vybrať pre svoj tréning?

Premýšľaš, v akých teniskách cvičiť? Obuj sa do jednej zo super tenisiek Nike SuperRep rodinky a uži si super tréningy. Poradíme ti, akú tenisku zvoliť podľa toho, akému športu sa venuješ a čo od tréningovej tenisky očakávaš.

Nike ZoomX SuperRep Surge

Zavesluj si, zdvihni činku, prebehni sa. A potom znova.

Tvoje športy: HIIT, funkčný fitness (kombinácia vytrvalostného i silového tréningu), beh na páse, veslovanie na trenažéri, intenzívny kruhový tréning
Nike ZoomX SuperRep Surge je najlepšia teniska na tréningy a cvičenia, pri ktorej si neustále v intenzívnom pohybe. Pena Nike ZoomX a gumová podrážka zaisťujú najlepšiu možnú návratnosť energie pri každom pohybe a kroku - či už vyklusáváš, skáčeš na bedňu, vesluješ alebo šprintuješ. Priedušná a vystužená sieťovina nechá nohu dýchať, ale zároveň jej poskytuje oporu a napríklad na veslovacom trenažéri odolá tlaku uťahovacích pásikov. Bočná opora klenby nohu podporí pri silových cvičeniach.


Chcem svoje Surge

Nike SuperRep GO

Opri sa do toho, zaber, zrýchli. Nič ťa nezastaví.

Tvoje športy: Cvičenie s vlastnou váhou (cvičenie doma, kruhový tréning s vlastnou váhou, problémové partie)

V teniske Nike SuperRep Go sa pri domácich tréningoch alebo na posilňovacích lekciách s vlastnou váhou cítiš ako v bavlnke. Podporí ťa tam, kde má, ale zároveň ťa v žiadnom pohybe neobmedzí. Mäkká sieťovina, ako u všetkých ostatných SuperRep tenisiek, je priedušná a prispôsobí sa tvojmu pohybu. Rebrovanie zboku chodidlo spevňuje pri pohyboch všetkými smermi. Odpružená podrážka dobre tlmí všetky tvoje odrazy aj dopady. Drážky na prednej časti podrážky zabraňujú kĺzaniu napríklad u klikov alebo Plank.

GO Muži GO Ženy

Nike SuperRep Groove

Prepožičaj svoje nohy rytmu.

Tvoje športy: Tanec, tanečné lekcie (Les Mills, Aerobic, Zumba, Hip hop, Break dance, Disco)

Tanečné teniska Nike SuperRep Groove je navrhnutá tak, aby si všetky kroky zvládol (a) pohodlne a s gráciou. Mäkké penové tlmenie ti zabezpečujú pohodlie počas lekcie a bočné krycie vrstvy poskytujú oporu aj pri tých najnáročnejších otočkách. Priľnavá podrážka zaisťuje dobrú trakciu, ale Nike nezabudol ani na hladký bod, vďaka ktorému sa môžeš ľahko otáčať a točiť. Teniska sa jednoducho nazúva a uťahuje, takže obúvaním nestratíš žiadnu sekundu, ktorú môžeš venovať tancu.

Chcem svoje Groove

Nike Air Zoom SuperRep

Žiadna výzva ani prekážka pre teba nie je problém.

Tvoje športy: Intenzívny kruhový tréning, cvičenia v rýchlom tempe (Tabata, cvičenie na stepu)

Dizajnová teniska Nike Air Zoom SuperRep je ideálnou na vysoko intenzívny intervalový tréning alebo kruháč. Podporné vrstvy a dve jednotky tlmenie Zoom Air držia nohu pevne a pohodlne pri výpadoch, skokoch aj rýchlych zmenách smerov. Navyše Zoom Air pri každom tvojom pohybe absorbuje energiu a okamžite ti ju vracia späť, aby ti pomohla pri ďalšom kroku a skoku. Podrážka po celej dĺžke rozdeľuje energiu a pomáha nohe udržať rovnováhu. Penová medzipodrážka ponúka pohodlie celému chodidlu a pena Cushlon v pätovej časti pomáha pohlcovať nárazy pri intenzívnom cvičení.

Air Zoom Muži Air Zoom Ženy

 

Chceš najnovšiu verziu Nike Air Zoom SuperRep? Čítaj ďalej.

Nike Air Zoom SuperRep 2

Obuj sa do toho naplno a posuň svoje hranice.

Tvoje športy: Intenzívny kruhový tréning, cvičenia v rýchlom tempe (Tabata, cvičenie na stepu)

Najmladší člen rodiny - Air Zoom SuperRep 2 - sú ešte lepšiou verziou svojich predchodcov. Vylepšenia? Pevnejšie všité rebrovanie, ktoré nohu drží ešte pevnejšie pri pohyboch do strán. Predel presne v mieste prirodzeného ohybu chodidla, vďaka ktorému sa ti ľahšie budú robiť potrebné angličáky, výdrž v plániku alebo kľuky. Nesmieme zabudnúť na nastaviteľný jazyk, ktorý si po obutí stiahneš ako potrebuješ. Priestranná rozšírená špička je vhodná pre mnoho typov chodidiel.

Air Zoom 2 Muži Air Zoom 2 Ženy

Nike SuperRep Cycle

Utiahne opasok, zacvakni pedále a rozbaľte to.

 

Tvoje športy: Spinning

Inovatívne tenisky na spinning - Nike SuperRep Cycle - zaručujú priedušnosť a komfort aj pri intenzívnom tempe šliapania. Sú kompatibilné s dvoma štandardnými typmi sppinningových pedálov s kuframi, kufre nie sú súčasťou. Ľahká sieťovina na priehlavkovej časti tenisky a vetracie otvory na podrážke umožňujú nohám dýchať. Nastaviteľné pásky na suchý zips spevňujú nohu aj pri najintenzívnejších záberoch a naozaj držia. Vonkajšia podrážka sa spája s kompatibilnými kuframi pre pevný kontakt s pedálom. Tuhá vnútorná podrážka pod chodidlom maximalizuje návratnosť energie z tvojich záberov. Guma pod pätou a špičkou zabezpečuje komfort pri chôdzi (napríklad pri presune zo šatne ku kolesu).

Cycle Muži Cycle Ženy

 

Kompletná SuperRep rodinka


RECENZIE