Zľavy až 70 %! Garancia doručenia do Vianoc.Nakúp teraz
Nike Savaleos: Nová generácia tenisky na vzpieranie

Nike Savaleos: Nová generácia tenisky na vzpieranie

19. 8. 2022 3 min. čítania

Teniska, v ktorej môžeš vzpierať, ale aj odcvičíš CrossFitový workout. Navrhnutá tak, aby činka bola ľahšia a výskoky na debnu ľahšie. Nike Savaleos.

Nike prichádza s úplne novým modelom tenisky, ktorý je kompromisom medzi vzpieračskou a CrossFitovou obuvou: privítaj NIKE SAVALEOS.
Savaleos sú dostupnejšie a pohodlnejšiou verziou najobľúbenejšej vzpieračskej tenisky Nike Romaleos.

Nielen vzpieračská teniska

Pevná medzipodrážka s 12.7 mm vyvýšenou pätou ti poskytne maximálny komfort pre prenos energie od zeme až po ramená pre čo nejexplozivnější pohyb pri trhu, nadhode alebo drepe. Široká a plochá podrážka tvorí stabilnú základňu. Šnúrky a suchý zips zaisťujú uzamknutie a podporu nohy aj pri tých najťažších Liftoch.
V Savaleos okrem vzpierania zvládneš aj CrossFitový workout: Polstrovanie na päte ti pomôže tlmiť nárazy o stenu pri kľukoch v stojke. Vďaka materiálu z boku chodidla možno v Savaleos i šplhať na lane. Sieťovina v konštrukcii tenisky dovolí chodidlám dýchať aj pri tých najnáročnejších tréningoch.

Chcem svoje Savaleos


Savaleos versus Romaleos

NIKE SAVALEOS oceníš, ak robíš CrossFit a potrebuješ tenisku, ktorá ťa podporí pri vzpieraní, ale zároveň v nej budeš môcť robiť aj zvyšok Workoutu. Každý CrossFiťák pozná túto situáciu: workout obsahuje ťažké drepy a premiestnenie s činkou, ale zároveň výskoky na debnu a kľuky. Riešiš potom dilemu, či workout robiť v vzpieračkách, mať väčšiu oporu pri lift a pretrpieť nepohodlie počas výskokov na bedňu a gramy navyše na hrazde, alebo či workout odcvičiť v pohodlnejšie CrossFitovej teniske a cítiť sa menej stabilne na činke. S Nike Savaleos ťa toto trápiť nebude: je zlatou strednou cestou medzi vzpieračkami a CrossFit teniskou.
Začínaš vzpierať a nevieš, či ťa to bude baviť? Alebo vzpieraš len občas? Aj tak to chce pevnú tenisku, aby sa ti vzpieralo dobre. Odporúčame ti Nike Savaleos, ktoré sú zhruba o tretinu lacnejšie ako prvotriedny Nike Romaleos.

NIKE ROMALEOS sú vhodnejšie, ak je tvojou primárny disciplínou vzpieranie a vzpieračky obúvaš naozaj len na vzpieračský tréning, drepy a ďalšie powerlifterské prvky. Sú o niečo pevnejšie a tvrdšie ako Savaleos, zároveň ale aj menej pohodlné. Ak hľadáš parťáka pre každodenný vzpieračský alebo silový tréning, vol Nike Romaleos.

Vyber si Nike vzpieračky


NOVINKY RECENZIE