JARNÝ VÝPREDAJ. Zľavy až 70% práve teraz! Nakupovať
Fungujeme bez obmedzení so štandardnou dobou doručenia
Bezkontaktné doručenie pre tvoju maximálnu bezpečnosť
Predlžujeme lehotu na vrátenie tovaru na 60 dní
Viac informácií
Les Mills

Les Mills

17. 1. 2020 4 min. čítania

Nová kolekcia Les Mills je teraz online. Tvorená podľa celosvetovo uznávaného programu skupinových tréningov, ktorý oživí tvoju fitness rutinu.

Les Mills [čítaj les mils] je spoločnosť zameraná na skupinové fitness, ktorá vznikla na Novom Zélande. Založil ju Philip Mills a nesie meno po jeho tatinovi - Olympionikovi Lesliem Millsovi. Aj preto sa Les Mills číta presne tak, ako to vidíš napísané, ide o skratku jeho mena. Ich cieľom je tvorba skupinových tréningových programov, plných zábavy, výziev a hudby. Pričom pesničky a choreografie sa menia každé tri mesiace. Najväčšou výhodou je, že sa jedná o celosvetový program, takže kdekoľvek na svete sa rozhodneš ísť na lekciu Les Mills, budete dopredu vedieť, do čoho idete. 

Program obsahuje niekoľko rôznych tréningov, takže si každý môže nájsť to svoje. Najobľúbenejší workout je BODYPUMP, čo je silový tréning - perfektný pre schudnutie a vyrysovanie svalstva. BODYBALANCE sa nesie v spojení tela & ducha a je inšpirovanýTai Chi, Pilates a jógou. BODYJAM a SH´BAM sú tanečné kardio lekcie. LES MILLS BARRE je zasa cvičenie previazané baletom. 

Pre tých, ktorý si radi poriadie naložia, budú ideálne dve lekcie: BODYSTEP (vysoko intenzívny step aerobic) a GRIT (vysoko intenzívny intervalový tréning), kde si jednoznačne preskúšaš svoje limity. Kto má rád atletiku, bude sa mu páčiť BODYATTACK lekcia, která je inšpirovaná jej prvkami. Milovníkom bojových športov by sa mohol páčiť BODYCOMBAT, bezkontaktný tréning plný bojových pohybov. CXWORX má 100% zameranie na stred tela, brušné a sedacie svaly. 

Les Mills spája ľudí s láskou k fitness a vytvára tak jednu veľkú komunitu. Pocit, že sú súčasťou niečoho veľkého. Programy sú vytvorené pre všetkých - profesionálov, stredne pokročilých aj pre tých, ktorí s fitness ešte len začínajú. Sú tu ešte ďalšie lekcie, ktoré zahŕňajú napríklad koleso (RPM, THE TRIP) alebo tonizačné cvičenia ako je LES MILLS TONE.

Inštruktori obvykle nosia oblečenie Les Mills, ktorým ukazujú svoju lásku k tomuto programu, ale aj k celej Les Mills komunite. Spojiť sa s ľuďmi z celého sveta sa teraz môžete nie len cvičením, ale aj prostredníctvom vlastného Les Mills funkčného oblečenia pro neho aj pre ňu

Pre inšpiráciu pridávame niekoľko instagramových účtov, ktoré môžete sledovať. 

České Les Mills:

Martin Vondrášek/@martinsabroso
Johana Hamaďáková/@johainstant
Michaela Hofírková/@michaela.hofirkova

Svetové Les Mills:

Caley Jack /@caley.jack
Mark Nu /@marknuusteelebodystep
Dee Rowell /@deerowell_
Romain Prevedello /@romainprevedello
Kylie Gates /@kyliegatesfitness
Erin Maw /@erinmaw
Les Mills Grit /@lesmillsgrit 


NOVINKY POHYB ŽIVOTNÝ ŠTÝL