SUMMER SALE - Ušetri až 60 % na vybraných produktoch Nakupuj
Black Friday - fitness výpredaj a obrie zľavy na produkty!

Black Friday - fitness výpredaj a obrie zľavy na produkty!

18. 11. 2021 2 min. čítania

Najočakávanejšia nákupna akcia roka je konečne tu! Si pripravený na poriadne nakupovacie kardio? Vyberaj z akčných ponúk na športové tenisky, oblečenie, vybavenie a doplnky. Urob si radosť

Výpredaj fitness oblečenie

Zaobstarať funkčné a štýlové športové oblečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Dámske oblečenie, kde nájdeš fitness legíny vo výpredaji, ktoré skvele skombinuješ s športovou podprsenkou. Aj páni si môžu urobiť radosť z obrovského výberu pánskeho fitness oblečenia obľúbených svetových značiek, od kraťasov po funkčné tričká.

Dámske oblečenie     Pánske oblečenie

fitness_clothes

Tenisky na cvičenie

Správna obuv na cvičenie dokáže zázraky a navyše perfektne oživí tvoj outfit do gymu. Kúp si dámske fitness tenisky, či pánske tenisky značiek Nike, adidas, Reebok alebo Under Armour a trénuj naplno!

Tip Top4Fitness: Chceš komplexnú tenisku, ktorá ťa podporí v silovom aj kondičnom tréningu? Zvoľ Nike Metcon 7, ktorá zvládne všetko, čo si od tréningu sľubuješ.

Dámske tenisky     Pánske tenisky

fitness_shoes

Doplnky na cvičenie

Všetko pre tvoj progress. Hodinky, ktoré zaznamenajú tvoj výkon. Tašky a batohy, kde budeš mať všetko pohromade. Športová výživa, ktorá ti dodá energiu a podporí správnu regeneráciu. Skrátka fitness doplnky, ktoré oceníš pri každom tréningu.

Dámske doplnky     Pánske doplnky

Inšpiruj sa