Hodinky Garmin Garmin Forerunner 245 Music Optic Blue

Unisex
Farba: modrá
010-02120-32
€315,90 s DPH

Vypredané

Ľutujeme, tovar je momentálne vypredaný. Pozri si novšie modely, ktore sú aktuálne na sklade.

Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100
Popis

Garmin Forerunner 245 Music Optic

Bežecké GPS hodinky strednej triedy s pokročilými športovými funkciami Garmin Forerunner 245 Music Optic.

Vysoko citlivý prijímač satelitného systému GPS, GLONASS, GALILEO

Optický snímač srdcového tepu a PulseOx miery okysličenie krvi
2 modely: Forerunner 245 a Forerunner 245 Music (s prehrávaním hudby z vlastnej pamäte)
Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom, funkcie chytrých hodiniek
SMART notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking,
MP3 prehrávač a WiFi (oboje len model Forerunner 245 Music)
Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty)
Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
Pokročilé tréningové funkcie: VO2max, tréningový status (detekcia pretrénovania / podtrénování), aeróbne / anaeróbne tréningový efekt, tréningová záťaž, odporúčaná doba regenerácie
Funkcia Body battery zhromažďujúce dáta o sčítající sa záťaži a odpočinku do jediného ukazovateľa
Vibračná signalizácia a alarmy
Samostatné profily aktivít (beh, beh vnútri, bicykel, chôdza, plávanie v bazéne, veslovanie na trenažéri, kardio, jóga a ďalšie)
Kompatibilný s externými ANT + a Bluetooth Low Energy snímačmi
Výdrž batérie až 24h GPS záznamu, až 6 hodín GPS + prehrávanie hudby (model Forerunner 245 Music), až 7 dní v režime chytrých hodiniek
Vodeodolné prevedenie (5 ATM) - odolá súvislému plávanie
Veľmi nízka hmotnosť: len 39g
Pokročilé plánovanie tréningov, funkcie Garmin Coach, bežecká dynamika
Podpora pre sťahovanie Connect IQ: vzhľadov hodiniek (ciferníkov), funkcií a aplikácií
Bezpečnostné funkcie (privolanie asistencie a automatická detekcia nehody)


Dvojica športových GPS hodiniek Forerunner 245 a Forerunner 245 Music patrí k veľmi dobre funkčne vybaveným všestranným športovým hodinkám strednej triedy. Ak by sme mali vyzdvihnúť tri funkcie týchto hodiniek, budú to: nízka hmotnosť (skvele sedí aj na menšom zápästie), dlhá výdrž batérií (až 24 hodín záznamu s GPS) a všestranné športové využitie (beh, bicykel, plávanie v bazéne a ďalšie športy) . Forerunner 245 patrí medzi hodinky so spoľahlivým, tlačidlovým ovládaním a farebným displejom s vynikajúcou čitateľnosťou na slnku aj v šere alebo v tme (pomocou nastaviteľného podsvietenia).

Garmin Forerunner 245 je k dispozícii v dvoch variantoch: Forerunner 245 a Forerunner 245 Music. Verzia Forerunner 245 Music ponúka naviac pamäť 4GB s možnosťou uloženia až 500 sladeb a prehrávanie hudby z hodiniek priamo do bezdrôtových Bloetooth slúchadiel. Forerunner 645 Music ponúka tiež možnosť prepojenia so streamovacími hudobnými aplikáciami Deezer a Spotify. Majitelia prémiových účtov spomínaných hudobných služieb majú možnosť sťahovania offline playlistov z počítača priamo do pamäte hodiniek. Model Forerunner 245 Music majú navyše vstavaný WiFi bezdrôtový prenos.

Oba modely spoločne ponúka optické meranie srdcového tepu priamo na zápästie, vrátane merania okysličenie krvi pomocou PulseOx snímača. V oboch modeloch sú na výber všestranné športové funkcie a samostatné profily pre podrobné vyhodnotenie behu, behu na páse, jazdy na bicykli, jazdy na cyklistickom trenažéri, plávanie v bazéne, fitness cvičenia, jogy, veslovanie na trenažéri a rad ďalších športov. K hodinkám radu Forerunner 245 je možné pripojiť ANT + aj Bluetooth externé snímače srdcového tepu, kadencia alebo rýchlosti. Forerunner 245 nepodporuje merania srdcového tepu počas plávania (pomocou HRM SWIM alebo HRM TRI).

Samozrejmosťou je možnosť prípravy tréningových plánov, vyhodnotenie aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu, automatické meranie VO2max, celodenné meranie stress skóre alebo napríklad odporúčané doby odpočinku. V spojení s hrudným snímačom srdcového tepu (HRM RUN alebo HRM TRI) alebo so snímačom Running Dynamics Pod sú hodinky schopné merať dĺžku kroku, výšku odrazu, dobu kontaktu nohy so zemou, podiel ľavej / pravej nohy na bežeckom výkone a alebo meranie bežeckého výkonu vo wattoch.

Hodinky Forerunner 245 ani Forerunner 245 Music nemajú vstavaný barometer a výšková dáta meria a zaznamenávajú pomocou GPS výšky. Hodinky preto nemajú problém s meraním skutočnej výšky v pretlakovania kabíny, napríklad pri lete dopravným lietadlom.

Forerunner 245 ponúka vynikajúcu výdrž batérie. Na jedno nabitie dokáže fungovať až 1 týždeň v režime chytrých hodiniek, až 24 hodín tréningu s plne zapnutým GPS alebo až 6 hodín tréningu sa súčasne zapnutým GPS a hudobným prehrávačom (platí pre model Forerunner 245 Music).

Model Forerunner 245 bude k dispozícii v dvoch farebných variantoch: sivé (Slate) a vínovej (Berry), model Forerunner 245 Music potom bude k dispozícii v čiernej (Black), bielej (White) a tyrkysové (Aqua). Všetky modely hodiniek Forerunner 245 používajú ľahko výmenné remienky typu Quick Release sa šíri 20 mm. V rámci dodatočného príslušenstva sú k dispozícii ako športové, tak aj štýlové remienky z kože, ktoré sa hodia aj pre slávnostné príležitosti, pri ktorých iné športové hodinky zostávajú často odložené. Vďaka kompaktnej veľkosti a minimálnej hmotnosti sú hodinky vhodné aj pre ženy s úzkym zápästím.

Vstavaný krokomer patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako j

Ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chcete hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spinning, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď je neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše v okamihu, keď k nim pripojíte šikovný mobilný telefón. Hodinky podporujú telefóny s operačným systémom Android alebo iOS.

Novou a zaujímavou funkciou je funkcia Body battery. Funkcia sčíta informácie o tréningovej záťaži, stresu a ďalších výdajoch energie a porovnáva ich s dobou spánku, odpočinku a relaxácie. Funkcia je postavená na meranie variability srdcového tepu a poskytuje cenné informácie, ktoré športovcom môžu pomôcť plánovať náročné tréningy alebo premýšľať o potrebnej dĺžke spánku. Funkcia je vyjadrená pomocou ukazovateľa s hodnotou od 0 do 100. Hodnota 100 vyjadruje plne nabitú telesnú batériu, hodnota 0 plne vybitú.

Ak sú hodinky pripojené k šikovnému mobilnému telefónu, je možné využívať bezpečnostné funkcie, ktoré na vopred nastavené telefónne číslo pošlú v prípade núdze informáciu o potrebe pomoci. Žiadosť o pomoc je možné vyvolať ručne alebo automaticky. Funkcia Incident detection automaticky detekuje nehodu a v vzniknutej situácii vyšle automaticky žiadosť o pomoc. Druhou možnosťou je funkcia POMOC, ktorú je možné využiť v tiesni a ktorú vyvoláte ručne kombinácií klávesov. Bezpečnostné funkcie využívajú pripojený mobilný telefón a so žiadosťou o pomoc odosielajú aj aktuálnu pozíciu / umiestnenie hodiniek.

obsah balenia

Hodinky Forerunner 245
Nabíjací a dátový USB kábel
Návod na použitie

Číslo produktu
010-02120-32
Pohlavie
Unisex
Farba
Modrá
Záruka
2 roky

Zatiaľ tento tovar nikto nehodnotil

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Podobný tovar