Sporttester Garmin Garmin fenix5X Sapphire Gray Optic, Black

Unisex
Farba: čierna
010-01733-01
€612,90 s DPH

Vypredané

Ľutujeme, tovar je momentálne vypredaný. Pozri si novšie modely, ktore sú aktuálne na sklade.

Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100
Popis

Garmin fenix5X Sapphire Gray Optic


Najväčší z novej rady všestranných multišportovou GPS hodiniek Garmin fenix5X, s topografických mapami, s ešte ľahšie vymeniteľnými remienky a celým radom nových alebo vylepšených funkcií.

Vlastnosti GPS hodiniek:

 • mapové funkcie a predinštalované TOPO mapa Európy
 • integrovaný optický snímač srdcového tepu
 • farebný, skvele čitateľný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • zafírové sklíčko odolné proti poškriabaniu
 • nové QuickFit ™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • príjem signálu satelitných systémov GPS a GLONASS
 • vysoko citlivá EXO anténa zasadená v kovovej lunete hodiniek
 • možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT + alebo Bluetooth
 • Wi-Fi synchronizácia
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer a akcelerometer
 • vodotesné prevedenie do 10 ATM
 • smart notifikácia z mobilného telefónu
 • možnosť personalizácie vzhľadov
 • monitorovanie denné aktivity a spánku
 • STRAVA segmenty
 • Group Track pre sledovanie pozície členov v skupine

Fenix5 sú prémiové multišportovou GPS hodinky vhodné pre športovcov, vyznávačov outdooru aj pre bežné nosenie, vďaka ľahkej zmene vzhľadu prostredníctvom jednoducho vymeniteľných remienkov so systémom uchytenia QuickFit ™ vhodné pre akúkoľvek príležitosť či spoločenskú udalosť.

Kľúčové vlastnosti:

tri veľkosti
Hodinky fenix5 sa vyrábajú v troch veľkostiach. Najväčšie fenix5X sú robené v osvedčenom dizajne a veľkosti, na ktorý ste zvyknutí už z predchádzajúcej tretej generácie týchto hodiniek, s priemerom 51mm. Klasické fenix5 ponúkajú podobný vzhľad, avšak kompaktnejšie rozmery s priemerom 47mm. A najmenší fenix5S prináša nový elegantný dizajn a svojimi rozmermi sú ideálne aj pre menšie dámske zápästie, majú priemer 42mm.

Optický snímač srdcového tepu
Integrovaný optický snímač srdcového tepu, umiestnený na spodnej strane hodiniek, meria váš tep priamo zo zápästia a monitoruje ho 24 hodín denne bez toho nejako obmedzoval vaše pohodlie.

Displej s vysokým rozlíšením
Nový farebný Chroma displej, optimalizovaný pre športové a outdoorové aktivity, ponúka perfektné čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle a vysoké rozlíšenie 240x240 pixelov K dispozícii je aj odstupňovaná intenzita podsvietenia.

mapy
Fenix5X prinášajú podporu routovatelných topo máp s waypointy a body záujmu, navigáciou s upozornením na nadchádzajúce odbočky, okružné trasy atď. Hodinky sa dodávajú s predinštalovanou TOPO mapou Európy.

QuickFit ™ remienky
Novo riešené uchytenie remienkov QuickFit ™ umožňoje ich rýchlu výmenu behom okamihu a to bez nutnosti použitia akéhokoľvek nástraje, jednoducho stlačíte poistku a remienok odopnete a rovnakým spôsobom ho nacvaknete späť. Prevedenie poistky navyše vylučuje nechcené či samovoľné odopnutie remienka, nemusíte sa tak obávať straty hodiniek.
Remienky pre nové Fenix ​​sa predávajú v troch rozmeroch: pre fenix5s sú remienky o šírke 20mm, pre fenix5 22mm a pre fenix5X sa dodávajú remienky s šírkou 26mm. Na výber je z mnohých farieb a materiálov, od športovejších silikónových, cez kožené či semišové až po kovové (z nerez ocele). Máte tak možnosť pre každú príležitosť či spoločenskú udalosť zvoliť najvhodnejší typ remienka.

Aplikácie tretích strán
Garmin neustále prehlbuje spoluprácu s vývojármi popredných spoločností, aby tak vďaka prepojeniu s ich aplikáciami ponúkol ďalšiu pridanú hodnotu svojich produktov. U fenix5 je novo pridaná podpora napr. Pre STRAVA segmenty, aplikáciu UBER alebo AccuWeather.

Pokročilé tréningové funkcie
Novo pridané funkcie Training Effect 2.0, Training Status a Training Load umožňujú atlétom trénovať viac efektívne a byť lepšie informovaní o svojom skutočnom pokroku

group Track
Funkcia Group Track umožňuje sledovať pozíciu členov vami definovanej skupiny. Každý zo skupiny má tak prehľad, kde sa nachádza ostatní členovia a máte tak istotu, že sa nikto nestratí počas vašich spoločných dobrodružných výprav, či ako si kto vedie počas športových tréningov alebo pretekov.

vylepšený UltraTrac
Rozšírený mód UltraTrac ponúka lepšiu presnosť záznamu trasy pri zároveň dlhšej výdrži batérie. Tá je u fenix5 až 60 hodín na jedno nabitie, u fenix5X až 35 hodín a u fenix5S až 35 hodín.

Profily športových aktivít
Pre športovcov a vyznávačov zdravého životného štýlu sú k dispozícii profily pre mnoho športových aktivít, ako napr. Beh, cyklistika, plávanie, lyžovanie, golf, chôdza a turistika, veslovanie a ďalšie. Komu by nastavené profily nestačili, má možnosť si pridať svoje vlastné a alebo si uložené upraviť podľa svojich potrieb. Je tak na vás, aké a koľko údajov a hodnôt chcete pri ktorej aktivite zobraziť, na koľkých dátových obrazovkách, na čo a pri akých hodnotách vás majú hodinky upozorniť atď.

bezdrôtové senzory
Rovnako ako predchádzajúce modely hodiniek, ponúka fenix5 možnosť pripojenia celého radu externých snímačov (ako napr. Teplotné čidlo, snímače rýchlosti a kadencie, hrudné pásy so snímačmi tepu a meraním bežecké dynamiky atď.), A to buď prostredníctvom bezdrôtovej technológie ANT + alebo novo aj cez Bluetooth.

smart notifikácia
Pri spárovaní hodiniek s mobilným telefónom so zapnutým Bluetooth a nainštalovanou aplikáciou Garmin Connect Mobile (k dispozícii zdarma) môžete nielen prenášať záznamy vašich aktivít ihneď naživo z hodiniek do svojho tréningového denníka, ale tiež si môžete do svojich hodiniek nechať posielať upozornenia (notifikácia) na prichádzajúce volania, SMS, e-maily či správy z rôznych online "messengerov". Neunikne vám tak žiadna dôležitá správa, ak máte napr. Telefón v tichom režime počas schôdze, ak máte plné ruky práce s riadením auta alebo počas vášho športového výkonu.

Personalizácia
Vzhľad hodiniek si môžete upraviť k obrazu svojmu nielen vďaka rôznofarebným výmenným remienkom, ale aj to čo vidíte na displeji je plne v režime vašej fantázie a kreativity. Množstvo vzhľadov a doplnkov je k dispozícii na stiahnutie z Garmin Connect IQ, alebo si vytvorte svoje vlastné, jednoducho treba pridaním obrázku či fotky v aplikácii Garmin Face-It.

vodeodolnosť
Všetky hodinky z rodiny fenix5 sú vodotesné do 10 ATM a okrem dažďa a sprchovanie im nevadí ani plávanie či šnorchlovanie do cca 1 metra pod hladinou.

Číslo produktu
010-01733-01
Pohlavie
Unisex
Farba
Čierna
Záruka
2 roky

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Podobný tovar